Karjamaa Põhikool


Registrikood75017314
Tüüppõhikool
Omandivormmunitsipaalomand
AadressKarjamaa tn 1
LinnaosaPõhja-Tallinna linnaosa
Õppekeelvene
e-post karjamaa@karjamaa.tln.edu.ee
Õpilasi374
Poisse  59%
Tüdrukuid  41%
 Endised nimed
1964 - 1998Tallinna 15. Keskkool
2010 - ...Pelguranna Põhikooli ja Karjamaa Gümnaasiumi ümberkorraldamine Karjamaa Gümnaasiumiks
2014 - ...Karjamaa Põhikool
Oksana Beregovadirektori kohusetäitja 6487880
Julia Fedjunitševasekretär 6487881
LJUBOV BELJAJEVAõppealajuhataja 6487882
SVETLANA TŠUTŠELOVAmajandusjuhataja 6487885
NELLI KORŠUNOVAraamatukoguhoidja 6487887
Tatjana Zjuzinainfojuht 6487884
Anna Krõlovasotsiaalpedagoog, HEV-koordinaator 6487886
Alla Utgofhuvijuht 6487883
Viimati muudetud 11.11:2020 12:56
Klass ÕppekeelÕpilasiKohtade arvVabu kohti
1A vene2524Ei ole
1V vene16On
2A vene2924Ei ole
2V1 vene46On
2V2 vene66Ei ole
3A vene2824Ei ole
3V1 vene56On
3V2 vene36On
4A vene2124On
4B vene226Ei ole
4V vene66Ei ole
5A vene2924Ei ole
5V vene56On
 vene11Ei ole
6A eesti (keelekümblus)3024Ei ole
7A eesti (keelekümblus)2524Ei ole
7B vene1724On
7V1 vene56On
7V2 vene66Ei ole
8A eesti (keelekümblus)2924Ei ole
8B vene2124On
8V1 vene16On
9A eesti (keelekümblus)2224On
9B vene2024On
9V1 vene56On
9V2 vene36On
Viimati muudetud 30.11:2020 20:00
Ligipääs/transportTramm nr 1,2 - Angerja peatus. Bussid nr 3, 26 - Sitsi peatus.
Õppetöö vahetusedüks vahetus
Võõrkeeledeesti, inglise
Huvitegevuskunstistuudio, võrkpall, korvpall, jalgpall, lastekoor, inglise keele ring
KoostööpartneridSaksa Liitvabariigi Mücka linna keskkool
Lahtiste uste päevadei toimu
Viimati muudetud 11.11:2020 12:57