Karjamaa Põhikool


Registrikood75017314
Tüüppõhikool
Omandivormmunitsipaalomand
AadressKarjamaa tn 1
LinnaosaPõhja-Tallinna linnaosa
Õppekeelvene
e-post karjamaa@karjamaa.tln.edu.ee
Õpilasi374
Poisse  57%
Tüdrukuid  43%
 Endised nimed
1964 - 1998Tallinna 15. Keskkool
2010 - ...Pelguranna Põhikooli ja Karjamaa Gümnaasiumi ümberkorraldamine Karjamaa Gümnaasiumiks
2014 - ...Karjamaa Põhikool
Oksana Tassimovadirektor 6487880
LJUBOV BELJAJEVAõppealajuhataja 6487882
Julia Fedjunitševasekretär 6487881
SVETLANA TŠUTŠELOVAmajandusjuhataja 6487885
NELLI KORŠUNOVAraamatukoguhoidja 6487887
Anna Krõlovasotsiaalpedagoog, HEV-koordinaator 6487886
Dmitri Burlakovinfojuht 6487884
Liubov Onyshchenkohuvijuht 6487883
Viimati muudetud 28.01:2022 10:02
Vastuvõtuajad
E-R 09.00-15.00
Katsed
ei ole
1a.klass
Kohtade arv24
Õppekeelvene
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)eesti

1b.klass
Kohtade arv24
Õppekeelvene
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)eesti

1v.klass
Kohtade arv6
Õppekeelvene
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)eesti
Viimati muudetud 28.01:2022 10:12
Klass ÕppekeelLiikÕpilasiKohtade arvVabu kohti
1A veneTavaklass2626Ei ole
1V veneEriklass66Ei ole
2A veneTavaklass2424Ei ole
2V veneEriklass66Ei ole
3A veneTavaklass2628On
3V1 veneEriklass46On
3V2 veneEriklass76Ei ole
4A veneTavaklass2528On
4V1 veneEriklass56On
4V2 veneEriklass36On
5A veneTavaklass1724On
5B veneTavaklass2426On
5V veneEriklass86Ei ole
6A eesti (keelekümblus)Keelekümblusklass2530On
6V veneEriklass76Ei ole
 veneEriklass11Ei ole
7A eesti (keelekümblus)Keelekümblusklass3130Ei ole
7V veneEriklass66Ei ole
8A eesti (keelekümblus)Keelekümblusklass2624Ei ole
8B veneTavaklass1924On
8V1 veneEriklass56On
8V2 veneEriklass56On
9A eesti (keelekümblus)Keelekümblusklass2828Ei ole
9B veneTavaklass2324On
Viimati muudetud 20.05:2022 05:00
Ligipääs/transportTramm nr 1,2 - Angerja peatus. Bussid nr 3, 26 - Sitsi peatus.
Õppetöö vahetusedüks vahetus
Võõrkeeledeesti, inglise
Huvitegevusvõrkpall, korvpall, jalgpall, lastekoor, inglise keele ring, eesti keele ring, robootika. programmeerimine, kitarrimäng
KoostööpartneridSaksa Liitvabariigi Mücka linna keskkool
Lahtiste uste päevadei toimu
Viimati muudetud 28.01:2022 10:16