Karjamaa Põhikool


Registrikood75017314
Tüüppõhikool
Omandivormmunitsipaalomand
AadressKarjamaa tn 1
LinnaosaPõhja-Tallinna linnaosa
Õppekeelvene
e-post karjamaa@karjamaa.tln.edu.ee
Õpilasi359
Poisse  58%
Tüdrukuid  42%
 Endised nimed
1964 - 1998Tallinna 15. Keskkool
2010 - ...Pelguranna Põhikooli ja Karjamaa Gümnaasiumi ümberkorraldamine Karjamaa Gümnaasiumiks
2014 - ...Karjamaa Põhikool
Oksana Beregovadirektori kohusetäitja 6487880
Julia Fedjunitševasekretär 6487881
LJUBOV BELJAJEVAõppealajuhataja 6487882
SVETLANA TŠUTŠELOVAmajandusjuhataja 6487885
NELLI KORŠUNOVAraamatukoguhoidja 6487887
Tatjana Zjuzinainfojuht 6487884
Anna Krõlovasotsiaalpedagoog, HEV-koordinaator 6487886
Alla Utgofhuvijuht 6487883
Viimati muudetud 11.11:2020 12:56
Klass ÕppekeelÕpilasiKohtade arvVabu kohti
1A vene2725Ei ole
1V vene66Ei ole
2A vene2829On
2V vene26On
3A vene2729On
3V1 vene46On
3V2 vene66Ei ole
4A vene2524Ei ole
5A vene1729On
5V vene86Ei ole
6A eesti (keelekümblus)2529On
7A eesti (keelekümblus)3125Ei ole
8A eesti (keelekümblus)2529On
8B vene1924On
8V1 vene56On
8V2 vene56On
9A eesti (keelekümblus)2824Ei ole
9B vene2424Ei ole
Viimati muudetud 15.10:2021 21:00
Ligipääs/transportTramm nr 1,2 - Angerja peatus. Bussid nr 3, 26 - Sitsi peatus.
Õppetöö vahetusedüks vahetus
Võõrkeeledeesti, inglise
Huvitegevuskunstistuudio, võrkpall, korvpall, jalgpall, lastekoor, inglise keele ring
KoostööpartneridSaksa Liitvabariigi Mücka linna keskkool
Lahtiste uste päevadei toimu
Viimati muudetud 11.11:2020 12:57