Karjamaa Põhikool


Registrikood75017314
Tüüppõhikool
Omandivormmunitsipaalomand
AadressKarjamaa tn 1
LinnaosaPõhja-Tallinna linnaosa
Õppekeelvene
e-post karjamaa@karjamaa.tln.edu.ee
Õpilasi447
Poisse  54%
Tüdrukuid  46%
 Endised nimed
1964 - 1998Tallinna 15. Keskkool
2010 - ...Pelguranna Põhikooli ja Karjamaa Gümnaasiumi ümberkorraldamine Karjamaa Gümnaasiumiks
2014 - ...Karjamaa Põhikool
Oksana Tassimovadirektor 6487880
LJUBOV BELJAJEVAõppealajuhataja 6487882
SVETLANA TŠUTŠELOVAmajandusjuhataja 6487885
JELENA MIHHEJEVAõppealajuhataja 6487882
Anna Krõlovasotsiaalpedagoog, HEV-koordinaator 6487886
Dmitri Burlakovinfojuht 6487884
Irina SaburovaSekretär 6487881
NELLI KORŠUNOVAraamatukoguhoidja 6487887
Viimati muudetud 03.01:2023 10:29
Vastuvõtuajad
E-R 09.00-15.00
Katsed
ei ole
1a.klass
Kohtade arv24
Õppekeelvene
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)eesti

1b.klass
Kohtade arv24
Õppekeelvene
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)eesti

1v.klass
Kohtade arv6
Õppekeelvene
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)eesti
Viimati muudetud 28.01:2022 10:12
Klass ÕppekeelLiikÕpilasiKohtade arvVabu kohti
1A veneTavaklass3027Ei ole
1V veneEriklass66Ei ole
2A veneTavaklass3127Ei ole
2V veneEriklass106Ei ole
3A veneTavaklass2831On
3V veneEriklass76Ei ole
4A veneTavaklass3134On
4B veneTavaklass2224On
4V veneEriklass86Ei ole
5A veneTavaklass3433Ei ole
5V veneEriklass86Ei ole
6A eesti (keelekümblus)Keelekümblusklass2524Ei ole
6B veneTavaklass3131Ei ole
6V veneEriklass96Ei ole
7A eesti (keelekümblus)Keelekümblusklass3233On
7V veneEriklass76Ei ole
 veneEriklass11Ei ole
8A eesti (keelekümblus)Keelekümblusklass2824Ei ole
8B veneTavaklass2732On
8V veneEriklass106Ei ole
9A eesti (keelekümblus)Keelekümblusklass2526On
9B veneTavaklass2726Ei ole
9V veneEriklass106Ei ole
Viimati muudetud 25.01:2023 21:00
Ligipääs/transportTramm nr 1,2 - Angerja peatus. Bussid nr 3, 26 - Sitsi peatus.
Õppetöö vahetusedüks vahetus
Võõrkeeledeesti, inglise
Huvitegevusjalgpall, lastekoor, inglise keele ring, eesti keele ring, robootika. programmeerimine, kitarrimäng, tantsuring
KoostööpartneridSaksa Liitvabariigi Mücka linna keskkool
Lahtiste uste päevadei toimu
Viimati muudetud 03.01:2023 10:30