Karjamaa Põhikool


Registrikood75017314
Tüüppõhikool
Omandivormmunitsipaalomand
AadressKarjamaa tn 1
LinnaosaPõhja-Tallinna linnaosa
Õppekeelvene
e-post karjamaa@karjamaa.tln.edu.ee
Õpilasi409
Poisse  54%
Tüdrukuid  46%
 Endised nimed
1964 - 1998Tallinna 15. Keskkool
2010 - ...Pelguranna Põhikooli ja Karjamaa Gümnaasiumi ümberkorraldamine Karjamaa Gümnaasiumiks
2014 - ...Karjamaa Põhikool
Oksana Tassimovadirektor 6487880
LJUBOV BELJAJEVAõppealajuhataja 6487882
Julia Fedjunitševasekretär 6487881
SVETLANA TŠUTŠELOVAmajandusjuhataja 6487885
NELLI KORŠUNOVAraamatukoguhoidja 6487887
Anna Krõlovasotsiaalpedagoog, HEV-koordinaator 6487886
Dmitri Burlakovinfojuht 6487884
Liubov Onyshchenkohuvijuht 6487883
Viimati muudetud 28.01:2022 10:02
Vastuvõtuajad
E-R 09.00-15.00
Katsed
ei ole
1a.klass
Kohtade arv24
Õppekeelvene
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)eesti

1b.klass
Kohtade arv24
Õppekeelvene
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)eesti

1v.klass
Kohtade arv6
Õppekeelvene
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)eesti
Viimati muudetud 28.01:2022 10:12
Klass ÕppekeelLiikÕpilasiKohtade arvVabu kohti
1A veneTavaklass2627On
1V veneEriklass66Ei ole
2A veneTavaklass2827Ei ole
2V veneEriklass1010Ei ole
3A veneTavaklass2731On
3V veneTavaklass66Ei ole
4A veneTavaklass3234On
4V veneTavaklass89On
5A veneTavaklass3433Ei ole
5V veneEriklass88Ei ole
6A eesti (keelekümblus)Keelekümblusklass2424Ei ole
6B veneTavaklass3131Ei ole
6V veneEriklass99Ei ole
7A eesti (keelekümblus)Keelekümblusklass2933On
7V veneEriklass77Ei ole
 veneTavaklass11Ei ole
8A eesti (keelekümblus)Keelekümblusklass3024Ei ole
8B veneTavaklass2632On
8V veneTavaklass824On
9A veneTavaklass2626Ei ole
9B veneTavaklass2426On
9V veneTavaklass924On
Viimati muudetud 27.09:2022 21:00
Ligipääs/transportTramm nr 1,2 - Angerja peatus. Bussid nr 3, 26 - Sitsi peatus.
Õppetöö vahetusedüks vahetus
Võõrkeeledeesti, inglise
Huvitegevusvõrkpall, korvpall, jalgpall, lastekoor, inglise keele ring, eesti keele ring, robootika. programmeerimine, kitarrimäng
KoostööpartneridSaksa Liitvabariigi Mücka linna keskkool
Lahtiste uste päevadei toimu
Viimati muudetud 28.01:2022 10:16