Karjamaa Põhikool


Registrikood75017314
Tüüppõhikool
Omandivormmunitsipaalomand
AadressKarjamaa tn 1
LinnaosaPõhja-Tallinna linnaosa
Õppekeelvene
e-post karjamaa@karjamaa.tln.edu.ee
Õpilasi321
Poisse  57%
Tüdrukuid  43%
 Endised nimed
1964 - 1998Tallinna 15. Keskkool
2010 - ...Pelguranna Põhikooli ja Karjamaa Gümnaasiumi ümberkorraldamine Karjamaa Gümnaasiumiks
2014 - ...Karjamaa Põhikool
Oksana Tassimovadirektor 6487880
LJUBOV BELJAJEVAõppealajuhataja 6487882
Julia Fedjunitševasekretär 6487881
SVETLANA TŠUTŠELOVAmajandusjuhataja 6487885
NELLI KORŠUNOVAraamatukoguhoidja 6487887
Anna Krõlovasotsiaalpedagoog, HEV-koordinaator 6487886
Dmitri Burlakovinfojuht 6487884
Liubov Onyshchenkohuvijuht 6487883
Viimati muudetud 28.01:2022 10:02
Vastuvõtuajad
E-R 09.00-15.00
Katsed
ei ole
1a.klass
Kohtade arv24
Õppekeelvene
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)eesti

1b.klass
Kohtade arv24
Õppekeelvene
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)eesti

1v.klass
Kohtade arv6
Õppekeelvene
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)eesti
Viimati muudetud 28.01:2022 10:12
Lehel kuvatakse 10. juuni seisu. Info on uuesti saadaval alates 2. septembrist.
Klass ÕppekeelLiikÕpilasiVabu kohti
1A veneTavaklass26Ei ole
1V veneEriklass6Ei ole
2A veneTavaklass24Ei ole
2V veneEriklass6Ei ole
3A veneTavaklass26On
3V1 veneEriklass4On
3V2 veneEriklass7Ei ole
4A veneTavaklass25On
4V1 veneEriklass5On
4V2 veneEriklass3On
5A veneTavaklass17On
5B veneTavaklass24On
5V veneEriklass8Ei ole
6A eesti (keelekümblus)Keelekümblusklass25On
6V veneEriklass7Ei ole
 veneEriklass1Ei ole
7A eesti (keelekümblus)Keelekümblusklass31Ei ole
7V veneEriklass6Ei ole
8A eesti (keelekümblus)Keelekümblusklass26Ei ole
8B veneTavaklass19On
8V1 veneEriklass5On
8V2 veneEriklass5On
9A eesti (keelekümblus)Keelekümblusklass28Ei ole
9B veneTavaklass23On
Viimati muudetud 25.05:2022 05:00
Ligipääs/transportTramm nr 1,2 - Angerja peatus. Bussid nr 3, 26 - Sitsi peatus.
Õppetöö vahetusedüks vahetus
Võõrkeeledeesti, inglise
Huvitegevusvõrkpall, korvpall, jalgpall, lastekoor, inglise keele ring, eesti keele ring, robootika. programmeerimine, kitarrimäng
KoostööpartneridSaksa Liitvabariigi Mücka linna keskkool
Lahtiste uste päevadei toimu
Viimati muudetud 28.01:2022 10:16