Karjamaa Põhikool


Registrikood75017314
Tüüppõhikool
Omandivormmunitsipaalomand
AadressKarjamaa tn 1
LinnaosaPõhja-Tallinna linnaosa
Õppekeelvene
e-post karjamaa@karjamaa.tln.edu.ee
Õpilasi447
Poisse  56%
Tüdrukuid  44%
 Endised nimed
1964 - 1998Tallinna 15. Keskkool
2010 - ...Pelguranna Põhikooli ja Karjamaa Gümnaasiumi ümberkorraldamine Karjamaa Gümnaasiumiks
2014 - ...Karjamaa Põhikool
Oksana Tassimovadirektor 6487880
LJUBOV BELJAJEVAõppealajuhataja 6487882
JELENA MIHHEJEVAõppealajuhataja 6487882
SVETLANA TŠUTŠELOVAmajandusjuhataja 6487885
Anna Krõlovasotsiaalpedagoog, HEV-koordinaator 6487886
Dmitri Burlakovinfojuht 6487884
Irina SaburovaSekretär 6487881
NELLI KORŠUNOVAraamatukoguhoidja 6487887
Viimati muudetud 03.01:2023 10:29
Vastuvõtuajad
E-R 09.00-15.00
Katsed
ei ole
1a.klass
Kohtade arv20
Õppekeeleesti
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)inglise

1b.klass
Kohtade arv24
Õppekeelvene
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)eesti
B-võõrkeel(ed)inglise

1v.klass
Kohtade arv6
Õppekeelvene
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)eesti
Viimati muudetud 07.02:2023 11:08
Klass ÕppekeelLiikÕpilasiKohtade arvVabu kohti
1A veneTavaklass1924On
1B veneTavaklass2024On
1V veneEriklass46On
2A veneTavaklass2724Ei ole
2V veneEriklass55Ei ole
3A veneTavaklass3124Ei ole
3V1 veneEriklass55Ei ole
3V2 veneEriklass66Ei ole
4A veneTavaklass2724Ei ole
4V veneEriklass76Ei ole
5A veneTavaklass3024Ei ole
5B veneTavaklass2724Ei ole
5V veneEriklass86Ei ole
6A eesti (keelekümblus)Keelekümblusklass2024On
6B veneTavaklass2324On
6V veneEriklass96Ei ole
7A eesti (keelekümblus)Keelekümblusklass2424Ei ole
7B veneTavaklass3224Ei ole
7V1 veneEriklass76Ei ole
7V2 veneEriklass76Ei ole
8A eesti (keelekümblus)Keelekümblusklass3224Ei ole
8V veneEriklass65Ei ole
 veneEriklass11Ei ole
9A eesti (keelekümblus)Keelekümblusklass3024Ei ole
9B veneTavaklass3124Ei ole
9V veneEriklass96Ei ole
Viimati muudetud 23.09:2023 21:00
Ligipääs/transportTramm nr 1,2 - Angerja peatus. Bussid nr 3, 26 - Sitsi peatus.
Õppetöö vahetusedüks vahetus
Võõrkeeledinglise keel
Huvitegevusjalgpall, lastekoor, inglise keele ring, eesti keele ring, robootika. programmeerimine, kitarrimäng, tantsuring
Lahtiste uste päevadei toimu
Viimati muudetud 20.02:2023 10:48