Karjamaa Põhikool


Registrikood75017314
Tüüppõhikool
Omandivormmunitsipaalomand
AadressKarjamaa tn 1
LinnaosaPõhja-Tallinna linnaosa
Õppekeelvene
e-post karjamaa@karjamaa.tln.edu.ee
Õpilasi359
Poisse  58%
Tüdrukuid  42%
 Endised nimed
1964 - 1998Tallinna 15. Keskkool
2010 - ...Pelguranna Põhikooli ja Karjamaa Gümnaasiumi ümberkorraldamine Karjamaa Gümnaasiumiks
2014 - ...Karjamaa Põhikool
Oksana Tassimovadirektor 6487880
Julia Fedjunitševasekretär 6487881
SVETLANA TŠUTŠELOVAmajandusjuhataja 6487885
NELLI KORŠUNOVAraamatukoguhoidja 6487887
LJUBOV BELJAJEVAõppealajuhataja 6487882
Anna Krõlovasotsiaalpedagoog, HEV-koordinaator 6487886
Alla Utgofhuvijuht 6487883
Dmitri Burlakovinfojuht 6487884
Viimati muudetud 26.11:2021 12:12
Klass ÕppekeelLiikÕpilasiKohtade arvVabu kohti
1A veneTavaklass2626Ei ole
1V veneEriklass66Ei ole
2A veneTavaklass2524Ei ole
2V veneEriklass66Ei ole
3A veneTavaklass2728On
3V1 veneEriklass46On
3V2 veneEriklass76Ei ole
4A veneTavaklass2528On
4V1 veneEriklass56On
4V2 veneEriklass36On
5A veneTavaklass1724On
5B veneTavaklass2326On
5V veneEriklass86Ei ole
6A eesti (keelekümblus)Keelekümblusklass2630On
6V veneEriklass76Ei ole
 veneEriklass11Ei ole
7A eesti (keelekümblus)Keelekümblusklass3130Ei ole
7V veneEriklass66Ei ole
8A eesti (keelekümblus)Keelekümblusklass2524Ei ole
8B veneTavaklass1924On
8V1 veneEriklass66Ei ole
8V2 veneEriklass46On
9A eesti (keelekümblus)Keelekümblusklass2828Ei ole
9B veneTavaklass2324On
Viimati muudetud 18.01:2022 21:00
Ligipääs/transportTramm nr 1,2 - Angerja peatus. Bussid nr 3, 26 - Sitsi peatus.
Õppetöö vahetusedüks vahetus
Võõrkeeledeesti, inglise
Huvitegevuskunstistuudio, võrkpall, korvpall, jalgpall, lastekoor, inglise keele ring
KoostööpartneridSaksa Liitvabariigi Mücka linna keskkool
Lahtiste uste päevadei toimu
Viimati muudetud 26.11:2021 12:12