Karjamaa Põhikool


Registrikood75017314
Tüüppõhikool
Omandivormmunitsipaalomand
AadressKarjamaa tn 1
LinnaosaPõhja-Tallinna linnaosa
Õppekeelvene
e-post karjamaa@karjamaa.tln.edu.ee
Õpilasi325
Poisse  59%
Tüdrukuid  41%
 Endised nimed
1964 - 1998Tallinna 15. Keskkool
2010 - ...Pelguranna Põhikooli ja Karjamaa Gümnaasiumi ümberkorraldamine Karjamaa Gümnaasiumiks
2014 - ...Karjamaa Põhikool
Oksana Beregovadirektori kohusetäitja 6487880
Julia Fedjunitševasekretär 6487881
LJUBOV BELJAJEVAõppealajuhataja 6487882
SVETLANA TŠUTŠELOVAmajandusjuhataja 6487885
NELLI KORŠUNOVAraamatukoguhoidja 6487887
Tatjana Zjuzinainfojuht 6487884
Anna Krõlovasotsiaalpedagoog, HEV-koordinaator 6487886
Alla Utgofhuvijuht 6487883
Viimati muudetud 11.11:2020 12:56
Lehel kuvatakse 10. juuni seisu. Info on uuesti saadaval alates 2. septembrist.
Klass ÕppekeelÕpilasiKohtade arv
1A vene2625
1V vene16
2A vene2829
2V1 vene56
2V2 vene76
3A vene2829
3V1 vene56
3V2 vene36
4A vene1724
4B vene246
4V vene86
5A vene2929
5V vene66
 vene11
6A eesti (keelekümblus)2929
6V1 vene16
7A eesti (keelekümblus)2425
7B vene1624
7V1 vene56
7V2 vene66
8A eesti (keelekümblus)2829
8B vene2224
8V1 vene16
9A eesti (keelekümblus)2224
9B vene2024
9V1 vene56
9V2 vene36
Viimati muudetud 09.06:2021 21:00
Ligipääs/transportTramm nr 1,2 - Angerja peatus. Bussid nr 3, 26 - Sitsi peatus.
Õppetöö vahetusedüks vahetus
Võõrkeeledeesti, inglise
Huvitegevuskunstistuudio, võrkpall, korvpall, jalgpall, lastekoor, inglise keele ring
KoostööpartneridSaksa Liitvabariigi Mücka linna keskkool
Lahtiste uste päevadei toimu
Viimati muudetud 11.11:2020 12:57