Karjamaa Põhikool


Registrikood75017314
Tüüppõhikool
Omandivormmunitsipaalomand
AadressKarjamaa tn 1
LinnaosaPõhja-Tallinna linnaosa
Õppekeeleesti/vene
e-post karjamaa@karjamaa.ee
Õpilasi454
Poisse  57%
Tüdrukuid  43%
 Endised nimed
1964 - 1998Tallinna 15. Keskkool
2010 - ...Pelguranna Põhikooli ja Karjamaa Gümnaasiumi ümberkorraldamine Karjamaa Gümnaasiumiks
2014 - ...Karjamaa Põhikool
Karjamaa Põhikool on riikliku õppekava alusel töötav elukohajärgne põhikool Põhja-Tallinnas. Karjamaa Põhikoolis on tavaklassid, keelekümblusklassid ja eriklassid.
Viimati muudetud 19.01:2024 09:22
Oksana TassimovaDirektor 6487880
Irina SaburovaSekretär 6487881
Jelena MihhejevaÕppejuht 6487882
Ljubov BeljajevaÕppejuht 6487882
Nataly-Helen SiikkiHuvijuht 6487883
Dmitri BurlakovInfojuht 6487884
Svetlana TšutšelovaMajandusalajuhataja 6487885
Anna KrõlovaHEV-koordinaator, sotsiaalpedagoog 6487886
Nelli KoršunovaRaamatukoguhoidja 6487887
Viimati muudetud 19.01:2024 09:16
Vastuvõtuajad
E-R 09.00-15.00
Katsed
ei ole
1a.klass
Kohtade arv20
Õppekeeleesti
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)inglise

1b.klass
Kohtade arv24
Õppekeelvene
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)eesti
B-võõrkeel(ed)inglise

1v.klass
Kohtade arv6
Õppekeelvene
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)eesti
Viimati muudetud 07.02:2023 11:08
Klass ÕppekeelLiikÕpilasiKohtade arvVabu kohti
1A veneTavaklass1824On
1B veneTavaklass2324On
1V veneEriklass76Ei ole
2A veneTavaklass2827Ei ole
2V veneEriklass66Ei ole
3A veneTavaklass3030Ei ole
3V1 veneEriklass56On
3V2 veneEriklass66Ei ole
4A veneTavaklass2827Ei ole
4V veneEriklass76Ei ole
5A veneTavaklass3030Ei ole
5B veneTavaklass2727Ei ole
5V veneEriklass76Ei ole
6A eesti (keelekümblus)Keelekümblusklass2324On
6B veneTavaklass2624Ei ole
6V veneEriklass86Ei ole
7A eesti (keelekümblus)Keelekümblusklass2424Ei ole
7B veneTavaklass3131Ei ole
7V1 veneEriklass66Ei ole
7V2 veneEriklass76Ei ole
8A eesti (keelekümblus)Keelekümblusklass3232Ei ole
8V veneEriklass66Ei ole
 veneEriklass11Ei ole
9A eesti (keelekümblus)Keelekümblusklass3030Ei ole
9B veneTavaklass2630On
9V veneEriklass86Ei ole
Viimati muudetud 02.04:2024 21:00
Ligipääs/transportTramm nr 1,2 - Angerja peatus. Bussid nr 3, 26 - Sitsi peatus.
Õppetöö vahetusedüks vahetus
Võõrkeeledinglise keel
Huvitegevusjalgpall, lastekoor, inglise keele ring, eesti keele ring, robootika. programmeerimine, kitarrimäng, tantsuring
Lahtiste uste päevadei toimu
Viimati muudetud 19.01:2024 09:22