Jakob Westholmi Gümnaasium


Registrikood75017604
Tüüpgümnaasium
Omandivormmunitsipaalomand
AadressKevade tn 8
LinnaosaKesklinna linnaosa
Õppekeeleesti
e-post westholm@westholm.ee
Õpilasi926
Poisse  48%
Tüdrukuid  52%
1898. aastal asutatud Jakob Westholmi Gümnaasium (endine Tallinna 22. Keskkool) on pikaajaliste muusika süvaõppetraditsioonidega piirkondliku vastuvõtuga kool (piirkonnakool). Põhikooli klassides pakutakse süvendatud õpet (A klassid - inglise keel; B klassid - muusika; C klassid - majandus). Gümnaasiumis on kaks klassi (A ja B) ning kolm õppesuunda: humanitaar-, reaal- ja riigikaitse õppesuund. Sisseastumine gümnaasiumi klassidesse/suundadele toimub ühiskatsete tulemuste alusel. Ühiskatsete koolideks on: Jakob Westholmi Gümnaasium, Tallinna Ühisgümnaasium ja Kadrioru Saksa Gümnaasium. Kooli lõpetajad on edukalt astunud kõrgkoolidesse ning koolis on õppinud paljud tuntud kultuuri-, äri-, ühiskonnategelased ning paljud teised Eestis tuntud inimesed (Jaan Kross, Heinz Valk, Siim Kallas, Iiris Vesik, Mart Müürisepp, Tiina Lokk, Anne Paluver jpt.).
Viimati muudetud 21.09:2022 14:29
RANDO KUUSTIKdirektor 6613759
KATRIN VIITKARkantselei juhataja 6622225
MARE KULLmajandusjuhataja 6675617
ENE LOIDEjuhiabi (majandus) 6622225
KAILI KILP-JEGOROVpersonalijuht 6622225
LILIAN AUNõppealajuhataja (V-XII) 6622056
KERSTI UUDELTõppealajuhataja (I-V) 6707067
ARTUR GORŠANOVIT juht 53005058
SIRET PIIRharidustehnoloog
ALLA EENMAhuvijuht 6621470
MARGE ENSLING-NILLERHEV-koordinaator/õpiabirühma õpetaja 6620105
LIISI TRUUeripedagoog 58711797
JETE-MARI ROOSNUPPsotsiaalpedagoog 59127488
Viimati muudetud 21.09:2022 14:26
Inglise keele süvaõppega I klass
Kohtade arv26
Õppekeeleesti
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)inglise
B-võõrkeel(ed)vene

Muusika süvaõppega I klass
Kohtade arv26
Õppekeeleesti
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)inglise
B-võõrkeel(ed)vene

Majandus-reaal õppesuunaga I klass
Kohtade arv26
Õppekeeleesti
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)inglise
B-võõrkeel(ed)vene
Viimati muudetud 02.11:2021 10:03
Katsed
3+4 kooli ühiskatsed (jälgida www.westholm.ee infot)
10.A
Kohtade arv36
Õppekeeleesti
Õppetöö vahetushommikune
Õppesuundhumanitaar/reaal/riigikaitse
A-võõrkeel(ed)inglise
B-võõrkeel(ed)vene
C-võõrkeel(ed)saksa, muu

10.B
Kohtade arv36
Õppekeeleesti
Õppetöö vahetushommikune
Õppesuundreaal/humanitaar/riigikaitse
A-võõrkeel(ed)inglise
B-võõrkeel(ed)vene
C-võõrkeel(ed)saksa, muu
Viimati muudetud 21.09:2022 14:29
Klass ÕppekeelLiikÕpilasiKohtade arvVabu kohti
1Ainglise keeleestiTavaklass2624Ei ole
1Cmajandus-reaaleestiTavaklass2824Ei ole
1BmuusikaeestiTavaklass2424Ei ole
2Ainglise keeleestiTavaklass2724Ei ole
2Cmajandus-reaaleestiTavaklass2724Ei ole
2BmuusikaeestiTavaklass2524Ei ole
3Ainglise keeleestiTavaklass2624Ei ole
3Cmajandus-reaaleestiTavaklass2624Ei ole
3BmuusikaeestiTavaklass2624Ei ole
4Ainglise keeleestiTavaklass2624Ei ole
4Cmajandus-reaaleestiTavaklass2424Ei ole
4BmuusikaeestiTavaklass2324On
5Ainglise keeleestiTavaklass2624Ei ole
5Cmajandus-reaaleestiTavaklass2424Ei ole
5BmuusikaeestiTavaklass2424Ei ole
6Ainglise keeleestiTavaklass2724Ei ole
6Cmajandus-reaaleestiTavaklass2724Ei ole
6BmuusikaeestiTavaklass2624Ei ole
7D eestiTavaklass2624Ei ole
7Ainglise keeleestiTavaklass2624Ei ole
7Cmajandus-reaaleestiTavaklass2624Ei ole
7BmuusikaeestiTavaklass2624Ei ole
8Ainglise keeleestiTavaklass2624Ei ole
8Cmajandus-reaaleestiTavaklass2524Ei ole
8BmuusikaeestiTavaklass2824Ei ole
9A eestiTavaklass2624Ei ole
9C eestiTavaklass2324On
9BmuusikaeestiTavaklass2424Ei ole
10A eestiTavaklass3636Ei ole
10B eestiTavaklass3536On
11A eestiTavaklass3336On
11B eestiTavaklass3636Ei ole
12A eestiTavaklass3636Ei ole
12B eestiTavaklass3036On
Viimati muudetud 29.11:2022 21:01
Ligipääs/transportTroll nr.1; Buss 40.
Õppetöö vahetusedÕppetöö ühes vahetuses
VõõrkeeledA-võõrkeel - inglise keel, B-võõrkeel - vene keel, C- võõrkeel - hispaania või saksa keel
Huvitegevusmudilas-, laste- ja segakoor, poistekoor
KoostööpartneridRessu Lukio, Kadrioru Saksa Gümnaasium, Tallinna Ühisgümnaasium
Viimati muudetud 21.09:2022 14:29