Lasnamäe Põhikool


Registrikood75017691
Tüüppõhikool
Omandivormmunitsipaalomand
AadressÜmera tn 46
LinnaosaLasnamäe linnaosa
Õppekeelvene
e-post lpk@lpk.tln.edu.ee
Õpilasi411
Poisse  74%
Tüdrukuid 
 Endised nimed
1972 - 1985Tallinna 1. Logopeediline Kool
1985 - 1990Tallinna 59. 8.-kl Kool
1990 - 1999Tallinna 59. Põhikool
1999 - 2004Tallinna Kadrioru Põhikool
2007 - ...Lasnamäe Põhikooli ja Tallinna 63. Põhikooli ümberkorraldamine Lasnamäe Põhikooliks
Lasnamäe Põhikool on kool tõhustatud ja erituge vajavatele õpilastele. I - IV klassid töötavad kogupäevakoolina. VII - IX klassid on koostöös Tallinna Lasnamäe Mehaanikakooliga eelkutseõpe (automaatika, lukksepa ja kinnisvarahoolduse eriala).
Viimati muudetud 02.10:2023 11:52
MILENA POGODAJEVAdirektor 6356775
ANU FREIMANNõppejuht 6356041
ALEKSANDRA MELNIKOVAHEVko 6356711
TIM MERILAINEarendusjuht 6356711
ANNA TSURENKOVAhuvijuht 6356744
TATJANA PROKOFJEVAhuvijuht 6356744
JELENA PLUTAHINAsotsiaalpedagoog 6356773
MAKSIM URMinfojuht
OLGA RAAGmajandusjuhataja 6356771
Viimati muudetud 02.10:2023 11:51
Klass ÕppekeelLiikÕpilasiKohtade arvVabu kohti
2D2.DveneEriklass56On
3B3.BveneEriklass1112On
6D6.DveneEriklass56On
6G6.GveneEriklass56On
7B7.BveneEriklass1112On
Viimati muudetud 28.03:2024 21:00
Ligipääs/transportbuss 35,50,67,65,13,7,56
Õppetöö vahetusedhommikune
VõõrkeeledA - inglise keel
HuvitegevusHuvitegevus koolis toimub ringitööna. Töötavad tantsu-, spordi-, loodus, robotika, kunsti- ja puutööring ja teised huvirühmad. Samuti osaleme mitmesugustes projektides (linna ja kooli).
KoostööpartneridRistiku Põhikool, Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool, Tallinna Õppenõustamiskeskus.
Viimati muudetud 02.10:2023 11:52