Karjamaa Põhikool


Registrikood75017314
Tüüppõhikool
Omandivormmunitsipaalomand
AadressKarjamaa tn 1
LinnaosaPõhja-Tallinna linnaosa
Õppekeeleesti/vene
e-post karjamaa@karjamaa.ee
Õpilasi444
Poisse  57%
Tüdrukuid  43%
 Endised nimed
1964 - 1998Tallinna 15. Keskkool
2010 - ...Pelguranna Põhikooli ja Karjamaa Gümnaasiumi ümberkorraldamine Karjamaa Gümnaasiumiks
2014 - ...Karjamaa Põhikool
Karjamaa Põhikool on riikliku õppekava alusel töötav elukohajärgne põhikool Põhja-Tallinnas. Karjamaa Põhikoolis on tavaklassid, keelekümblusklassid ja eriklassid.
Viimati muudetud 19.01:2024 09:22
Oksana TassimovaDirektor 6487880
Irina SaburovaSekretär 6487881
Jelena MihhejevaÕppejuht 6487882
Ljubov BeljajevaÕppejuht 6487882
Nataly-Helen SiikkiHuvijuht 6487883
Dmitri BurlakovInfojuht 6487884
Svetlana TšutšelovaMajandusalajuhataja 6487885
Anna KrõlovaHEV-koordinaator, sotsiaalpedagoog 6487886
Nelli KoršunovaRaamatukoguhoidja 6487887
Viimati muudetud 19.01:2024 09:16
Vastuvõtuajad
E-R 09.00-15.00
Katsed
ei ole
1a.klass
Kohtade arv20
Õppekeeleesti
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)inglise

1b.klass
Kohtade arv24
Õppekeelvene
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)eesti
B-võõrkeel(ed)inglise

1v.klass
Kohtade arv6
Õppekeelvene
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)eesti
Viimati muudetud 07.02:2023 11:08
Lehel kuvatakse 10. juuni seisu. Info on uuesti saadaval alates 2. septembrist.
Klass ÕppekeelLiikÕpilasiKohtade arvVabu kohti
1A veneTavaklass1824On
1B veneTavaklass2324On
3V1 veneEriklass46On
6A eesti (keelekümblus)Keelekümblusklass2324On
8A eesti (keelekümblus)Keelekümblusklass3132On
9B veneTavaklass2630On
Viimati muudetud 23.05:2024 21:00
Ligipääs/transportTramm nr 1,2 - Angerja peatus. Bussid nr 3, 26 - Sitsi peatus.
Õppetöö vahetusedüks vahetus
Võõrkeeledinglise keel
Huvitegevusjalgpall, lastekoor, inglise keele ring, eesti keele ring, robootika. programmeerimine, kitarrimäng, tantsuring
Lahtiste uste päevadei toimu
Viimati muudetud 19.01:2024 09:22