Karjamaa Põhikool


Registrikood75017314
Tüüppõhikool
Omandivormmunitsipaalomand
AadressKarjamaa tn 1
LinnaosaPõhja-Tallinna linnaosa
Õppekeelvene
e-post karjamaa@karjamaa.tln.edu.ee
Õpilasi359
Poisse  58%
Tüdrukuid  42%
 Endised nimed
1964 - 1998Tallinna 15. Keskkool
2010 - ...Pelguranna Põhikooli ja Karjamaa Gümnaasiumi ümberkorraldamine Karjamaa Gümnaasiumiks
2014 - ...Karjamaa Põhikool
Oksana Beregovadirektori kohusetäitja 6487880
Julia Fedjunitševasekretär 6487881
LJUBOV BELJAJEVAõppealajuhataja 6487882
SVETLANA TŠUTŠELOVAmajandusjuhataja 6487885
NELLI KORŠUNOVAraamatukoguhoidja 6487887
Tatjana Zjuzinainfojuht 6487884
Anna Krõlovasotsiaalpedagoog, HEV-koordinaator 6487886
Alla Utgofhuvijuht 6487883
Viimati muudetud 11.11:2020 12:56
Klass ÕppekeelÕpilasiKohtade arvVabu kohti
2A vene2829On
2V vene26On
3A vene2729On
3V1 vene46On
5A vene1729On
6A eesti (keelekümblus)2529On
8A eesti (keelekümblus)2529On
8B vene1924On
8V1 vene56On
8V2 vene56On
Viimati muudetud 15.10:2021 21:00
Ligipääs/transportTramm nr 1,2 - Angerja peatus. Bussid nr 3, 26 - Sitsi peatus.
Õppetöö vahetusedüks vahetus
Võõrkeeledeesti, inglise
Huvitegevuskunstistuudio, võrkpall, korvpall, jalgpall, lastekoor, inglise keele ring
KoostööpartneridSaksa Liitvabariigi Mücka linna keskkool
Lahtiste uste päevadei toimu
Viimati muudetud 11.11:2020 12:57