Karjamaa Põhikool


Registrikood75017314
Tüüppõhikool
Omandivormmunitsipaalomand
AadressKarjamaa tn 1
LinnaosaPõhja-Tallinna linnaosa
Õppekeelvene
e-post karjamaa@karjamaa.tln.edu.ee
Õpilasi447
Poisse  54%
Tüdrukuid  46%
 Endised nimed
1964 - 1998Tallinna 15. Keskkool
2010 - ...Pelguranna Põhikooli ja Karjamaa Gümnaasiumi ümberkorraldamine Karjamaa Gümnaasiumiks
2014 - ...Karjamaa Põhikool
Oksana Tassimovadirektor 6487880
LJUBOV BELJAJEVAõppealajuhataja 6487882
SVETLANA TŠUTŠELOVAmajandusjuhataja 6487885
JELENA MIHHEJEVAõppealajuhataja 6487882
Anna Krõlovasotsiaalpedagoog, HEV-koordinaator 6487886
Dmitri Burlakovinfojuht 6487884
Irina SaburovaSekretär 6487881
NELLI KORŠUNOVAraamatukoguhoidja 6487887
Viimati muudetud 03.01:2023 10:29
Vastuvõtuajad
E-R 09.00-15.00
Katsed
ei ole
1a.klass
Kohtade arv24
Õppekeelvene
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)eesti

1b.klass
Kohtade arv24
Õppekeelvene
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)eesti

1v.klass
Kohtade arv6
Õppekeelvene
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)eesti
Viimati muudetud 28.01:2022 10:12
Klass ÕppekeelLiikÕpilasiKohtade arvVabu kohti
3A veneTavaklass2831On
4A veneTavaklass3134On
4B veneTavaklass2224On
7A eesti (keelekümblus)Keelekümblusklass3233On
8B veneTavaklass2732On
9A eesti (keelekümblus)Keelekümblusklass2526On
Viimati muudetud 25.01:2023 21:00
Ligipääs/transportTramm nr 1,2 - Angerja peatus. Bussid nr 3, 26 - Sitsi peatus.
Õppetöö vahetusedüks vahetus
Võõrkeeledeesti, inglise
Huvitegevusjalgpall, lastekoor, inglise keele ring, eesti keele ring, robootika. programmeerimine, kitarrimäng, tantsuring
KoostööpartneridSaksa Liitvabariigi Mücka linna keskkool
Lahtiste uste päevadei toimu
Viimati muudetud 03.01:2023 10:30