Karjamaa Põhikool


Registrikood75017314
Tüüppõhikool
Omandivormmunitsipaalomand
AadressKarjamaa tn 1
LinnaosaPõhja-Tallinna linnaosa
Õppekeelvene
e-post karjamaa@karjamaa.tln.edu.ee
Õpilasi365
Poisse  59%
Tüdrukuid  41%
 Endised nimed
1964 - 1998Tallinna 15. Keskkool
2010 - ...Pelguranna Põhikooli ja Karjamaa Gümnaasiumi ümberkorraldamine Karjamaa Gümnaasiumiks
2014 - ...Karjamaa Põhikool
ANNA KRÕLOVAdirektor 6487880, 5139859
OKSANA BEREGOVAsekretär 6487881
LJUBOV BELJAJEVAõppealajuhataja 6487882
TIIT ANDERSONinfojuht 6487884
SVETLANA TŠUTŠELOVAmajandusjuhataja 6487885
NELLI KORŠUNOVAraamatukoguhoidja 6487887
VALENTINA RAISpsühholoog, HEV-koordinaator 6487886
Viimati muudetud 11.09:2017 12:00
Klass ÕppekeelÕpilasiKohtade arvVabu kohti
1V vene16On
2V1 vene46On
2V2 vene46On
4A vene2024On
5V vene56On
7B vene1724On
8B vene1924On
8V1 vene16On
9A eesti (keelekümblus)2224On
9B vene1924On
Viimati muudetud 11.09:2020 20:10
Ligipääs/transportTramm nr 1,2 - Angerja peatus. Bussid nr 3, 26 - Sitsi peatus.
Õppetöö vahetusedüks vahetus
Võõrkeeledeesti, inglise
Huvitegevuskunstistuudio, võrkpall, korvpall, jalgpall, lastekoor, inglise keele ring
KoostööpartneridSaksa Liitvabariigi Mücka linna keskkool
Lahtiste uste päevadei toimu
Viimati muudetud 19.12:2019 14:39