Jakob Westholmi Gümnaasium


Registrikood75017604
Tüüpgümnaasium
Omandivormmunitsipaalomand
AadressKevade tn 8
LinnaosaKesklinna linnaosa
Õppekeeleesti
e-post westholm@westholm.ee
Õpilasi925
Poisse  48%
Tüdrukuid  52%
1898. aastal asutatud Jakob Westholmi Gümnaasium (endine Tallinna 22. Keskkool) on pikaajaliste muusika süvaõppetraditsioonidega piirkondliku vastuvõtuga kool (piirkonnakool). Põhikooli klassides pakutakse süvendatud õpet (A klassid - inglise keel; B klassid - muusika; C klassid - majandus). Gümnaasiumis on kaks klassi (A ja B) ning kolm õppesuunda: humanitaar-, reaal- ja riigikaitse õppesuund. Sisseastumine gümnaasiumi klassidesse/suundadele toimub ühiskatsete tulemuste alusel. Ühiskatsete koolideks on: Jakob Westholmi Gümnaasium, Tallinna Ühisgümnaasium ja Kadrioru Saksa Gümnaasium. Kooli lõpetajad on edukalt astunud kõrgkoolidesse ning koolis on õppinud paljud tuntud kultuuri-, äri-, ühiskonnategelased ning paljud teised Eestis tuntud inimesed (Jaan Kross, Heinz Valk, Siim Kallas, Iiris Vesik, Mart Müürisepp, Tiina Lokk, Anne Paluver jpt.).
Viimati muudetud 21.09:2022 14:29
RANDO KUUSTIKdirektor 6613759
KATRIN VIITKARkantselei juhataja 6622225
MARE KULLmajandusjuhataja 6675617
ENE LOIDEjuhiabi (majandus) 6622225
KAILI KILP-JEGOROVpersonalijuht 6622225
LILIAN AUNõppealajuhataja (V-XII) 6622056
KERSTI UUDELTõppealajuhataja (I-V) 6707067
ARTUR GORŠANOVIT juht 53005058
SIRET PIIRharidustehnoloog
ALLA EENMAhuvijuht 6621470
MARGE ENSLING-NILLERHEV-koordinaator/õpiabirühma õpetaja 6620105
LIISI TRUUeripedagoog 58711797
JETE-MARI ROOSNUPPsotsiaalpedagoog 59127488
Viimati muudetud 21.09:2022 14:26
Inglise keele süvaõppega I klass
Kohtade arv26
Õppekeeleesti
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)inglise
B-võõrkeel(ed)vene

Muusika süvaõppega I klass
Kohtade arv26
Õppekeeleesti
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)inglise
B-võõrkeel(ed)vene

Majandus-reaal õppesuunaga I klass
Kohtade arv26
Õppekeeleesti
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)inglise
B-võõrkeel(ed)vene
Viimati muudetud 02.11:2021 10:03
Katsed
3+4 kooli ühiskatsed (jälgida www.westholm.ee infot)
10.A
Kohtade arv36
Õppekeeleesti
Õppetöö vahetushommikune
Õppesuundhumanitaar/reaal/riigikaitse
A-võõrkeel(ed)inglise
B-võõrkeel(ed)vene
C-võõrkeel(ed)saksa, muu

10.B
Kohtade arv36
Õppekeeleesti
Õppetöö vahetushommikune
Õppesuundreaal/humanitaar/riigikaitse
A-võõrkeel(ed)inglise
B-võõrkeel(ed)vene
C-võõrkeel(ed)saksa, muu
Viimati muudetud 21.09:2022 14:29
Klass ÕppekeelLiikÕpilasiKohtade arvVabu kohti
4BmuusikaeestiTavaklass2224On
5BmuusikaeestiTavaklass2224On
9C eestiTavaklass2324On
10B eestiTavaklass3536On
11A eestiTavaklass3336On
12B eestiTavaklass3136On
Viimati muudetud 22.09:2022 21:00
Ligipääs/transportTroll nr.1; Buss 40.
Õppetöö vahetusedÕppetöö ühes vahetuses
VõõrkeeledA-võõrkeel - inglise keel, B-võõrkeel - vene keel, C- võõrkeel - hispaania või saksa keel
Huvitegevusmudilas-, laste- ja segakoor, poistekoor
KoostööpartneridRessu Lukio, Kadrioru Saksa Gümnaasium, Tallinna Ühisgümnaasium
Viimati muudetud 21.09:2022 14:29