Jakob Westholmi Gümnaasium


Registrikood75017604
Tüüpgümnaasium
Omandivormmunitsipaalomand
AadressKevade tn 8
LinnaosaKesklinna linnaosa
Õppekeeleesti
e-post westholm@westholm.ee
Õpilasi783
Poisse  49%
Tüdrukuid  51%
1898. aastal asutatud Jakob Westholmi Gümnaasium (endine Tallinna 22. Keskkool) on pikaajaliste muusika süvaõppetraditsioonidega piirkondliku vastuvõtuga kool (piirkonnakool). Põhikooli klassides pakutakse süvendatud õpet (A klassid - inglise keel; B klassid - muusika; C klassid - majandus). Gümnaasiumis on kaks klassi (A ja B) ning kolm õppesuunda: humanitaar-, reaal- ja riigikaitse õppesuund. Sisseastumine gümnaasiumi klassidesse/suundadele toimub ühiskatsete tulemuste alusel. Ühiskatsete koolideks on: Jakob Westholmi Gümnaasium, Tallinna Ühisgümnaasium ja Kadrioru Saksa Gümnaasium. Kooli lõpetajad on edukalt astunud kõrgkoolidesse ning koolis on õppinud paljud tuntud kultuuri-, äri-, ühiskonnategelased ning paljud teised Eestis tuntud inimesed (Jaan Kross, Heinz Valk, Siim Kallas, Iiris Vesik, Mart Müürisepp, Tiina Lokk, Anne Paluver jpt.).
Viimati muudetud 28.01:2022 13:04
RANDO KUUSTIKdirektor 6613759
ENE LOIDEjuhiabi (majandus) 6622225
MARE KULLmajandusjuhataja 6675617
SIGNE KOHTkantselei juhataja 6622225
LILIAN AUNõppealajuhataja (V-XII) 6622056
KERSTI UUDELTõppealajuhataja (I-V) 6707067
MARGE ENSLINGHEV-koordinaator/õpiabirühma õpetaja 6620105
ANNIKA TOOMAkoolipsühholoog 6623733
PEETER PERENSinfojuht 6621477
SIRET PIIRharidustehnoloog
ALLA EENMAhuvijuht 6621470
Viimati muudetud 21.01:2021 11:24
Inglise keele süvaõppega I klass
Kohtade arv26
Õppekeeleesti
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)inglise
B-võõrkeel(ed)vene

Muusika süvaõppega I klass
Kohtade arv26
Õppekeeleesti
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)inglise
B-võõrkeel(ed)vene

Majandus-reaal õppesuunaga I klass
Kohtade arv26
Õppekeeleesti
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)inglise
B-võõrkeel(ed)vene
Viimati muudetud 02.11:2021 10:03
Katsed
3+4 kooli ühiskatsed (jälgida www.westholm.ee infot)
10.C
Kohtade arv32
Õppekeeleesti
Õppetöö vahetushommikune
Õppesuundriigikaitse

10.A
Kohtade arv32
Õppekeeleesti
Õppetöö vahetushommikune
Õppesuundhumanitaar
A-võõrkeel(ed)inglise
B-võõrkeel(ed)vene
C-võõrkeel(ed)saksa, muu

10.B
Kohtade arv32
Õppekeeleesti
Õppetöö vahetuslõunane
Õppesuundreaal
A-võõrkeel(ed)inglise
B-võõrkeel(ed)vene
C-võõrkeel(ed)saksa, muu
Viimati muudetud 28.01:2022 13:04
Lehel kuvatakse 10. juuni seisu. Info on uuesti saadaval alates 2. septembrist.
Klass ÕppekeelLiikÕpilasiVabu kohti
1Ainglise keeleestiTavaklass26Ei ole
1Cmajandus-reaaleestiTavaklass27Ei ole
1BmuusikaeestiTavaklass25On
2Ainglise keeleestiTavaklass26Ei ole
2Cmajandus-reaaleestiTavaklass26Ei ole
2BmuusikaeestiTavaklass27Ei ole
3Ainglise keeleestiTavaklass25On
3Cmajandus-reaaleestiTavaklass26On
3BmuusikaeestiTavaklass22On
4Ainglise keeleestiTavaklass27Ei ole
4Cmajandus-reaaleestiTavaklass25On
4BmuusikaeestiTavaklass23On
5Ainglise keeleestiTavaklass27Ei ole
5Cmajandus-reaaleestiTavaklass27Ei ole
5BmuusikaeestiTavaklass26Ei ole
6Ainglise keeleestiTavaklass26Ei ole
6Cmajandus-reaaleestiTavaklass25On
6Dmajandus-reaaleestiTavaklass25On
6BmuusikaeestiTavaklass26Ei ole
7Ainglise keeleestiTavaklass26Ei ole
7Cmajandus-reaaleestiTavaklass25On
7BmuusikaeestiTavaklass26Ei ole
8Ainglise keeleestiTavaklass26Ei ole
8Cmajandus-reaaleestiTavaklass24On
8BmuusikaeestiTavaklass27On
9Ainglise keeleestiTavaklass23On
9Cmajandus-reaaleestiTavaklass25On
9Dmajandus-reaaleestiTavaklass26Ei ole
9BmuusikaeestiTavaklass25On
10A eestiTavaklass36Ei ole
10B eestiTavaklass36Ei ole
11A eestiTavaklass36Ei ole
11B eestiTavaklass32On
12A eestiTavaklass32On
12B eestiTavaklass33On
Viimati muudetud 28.05:2022 21:00
Ligipääs/transportTroll nr.1; Buss 40.
Õppetöö vahetusedÕppetöö ühes vahetuses
VõõrkeeledA-võõrkeel - inglise keel, B-võõrkeel - vene keel, C- võõrkeel - hispaania või saksa keel
Huvitegevusmudilas-, laste- ja segakoor, poistekoor
KoostööpartneridMax Planci Gümnaasium Kielis, Kaposvaari Tolki Gümnaasium Ungaris
Viimati muudetud 28.01:2022 13:04