Tallinna Huvikeskus Kullo


Registrikood75016486
Tüüphuvikool
Omandivormmunitsipaalomand
AadressMustamäe tee 59
LinnaosaKristiine linnaosa
Õppekeeleesti
e-post kullo@kullo.ee
Õpilasi1924
Poisse  33%
Tüdrukuid  67%
Tallinna Huvikeskus Kullo on vanim ja suurim huvikool Eestis, mis loodi 1941. aastal. Õppe-ja kasvatustöö toimub aastaringselt nii peamajas (Mustamäe tee 59), Kullo Lastegaleriis (Kuninga 6) kui ka Kullo Karepa Noortelaagris (Karepa küla, Haljala vald, Lääne-Virumaa). Peamisi tegevussuundi on Kullos viis: tehnika, loodus, üldkultuur, muusika ja tants ning kunst ja käsitöö.
Viimati muudetud 07.09:2023 16:31
Ronne SäraDirektor 6646102
Minna PertÕppejuht 6646103
Katrin ArruSporditöö juht 6646104
Eve EesmaaÕppeadministraator 6646111
Marja Jaanimäe-TõnisteÕppespetsialist 6646109
Kairi KaugemaProjektitöö juht 6646105
Janne KravtsevKantselei juht 6646100
Silver GemstHaldusjuht 6646106
Anneli AguraiujaLastegalerii juhataja 6446873
Anu HansaarKarepa Noortelaagri juhataja 3221397
Viimati muudetud 12.04:2024 12:44
Ligipääs/transportBussid 16, 26 ja 33. Trollid 1 ja 5. Peatus Löwenruhe.
Viimati muudetud 07.09:2023 16:31