Tallinna Huvikeskus Kullo


Registrikood75016486
Tüüphuvikool
Omandivormmunitsipaalomand
AadressMustamäe tee 59
LinnaosaKristiine linnaosa
Õppekeeleesti
e-post kullo@kullo.ee
Õpilasi1961
Poisse  32%
Tüdrukuid  68%
Tallinna Huvikeskus Kullo on vanim ja suurim huvikool Eestis, mis loodi 1941. aastal. Õppe-ja kasvatustöö toimub aastaringselt nii peamajas (Mustamäe tee 59), Kullo Lastegaleriis (Kuninga 6) kui ka Kullo Karepa Noortelaagris (Karepa küla, Haljala vald, Lääne-Virumaa). Peamisi tegevussuundi on Kullos viis: tehnika, loodus, üldkultuur, muusika ja tants ning kunst ja käsitöö.
Viimati muudetud 16.10:2019 16:35
Ronne SäraDirektor 6646102
Siret ReinaruDirektori asetäitja õppetöö alal 6646103
Kairi KaugemaDirektori asetäitja noorsootöö alal 6646105
Aivo TammHaldusjuht 6646106
Elina RoosaarÕppeadministraator-asjaajaja 6646111
Marja Jaanimäe-TõnisteÕppesekretär-asjaajaja 6646109
Janne KravtsevSekretär-asjaajaja 6646100
Anneli AguraiujaLastegalerii juhataja 6446873
Anu HansaarKarepa Noortelaagri juhataja 3221397
Viimati muudetud 08.02:2021 10:22
Ligipääs/transportBussid 16, 26 ja 33. Trollid 1 ja 5. Peatus Löwenruhe.
Viimati muudetud 16.10:2019 16:35