Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium


Registrikood75018519
Tüüpgümnaasium
Omandivormmunitsipaalomand
AadressA. H. Tammsaare tee 145
LinnaosaMustamäe linnaosa
Õppekeeleesti/vene
e-post mhum@mhum.edu.ee
Õpilasi820
Poisse  48%
Tüdrukuid  52%
 Endised nimed
1969 - 1974Tallinna 52. 8.-kl. Kool
1974 - 1992Tallinna 52. Keskkool
1992 - 1997Tallinna Mustamäe Humanitaarkool
1997 - ...Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium
Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium on asutatud 1969. aastal. 19.mail 1997.a anti koolile Mustamäe Humanitaargümnaasiumi nimetus. Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasiumis rakendatakse õppeprotsessis nii varajast kui ka hilist keelekümblusprogrammi. Võõrkeelte valik on järgmine: põhikoolis – inglise keel alates 3.klassist ja saksa keel alates 8.klassist; gümnaasiumis – inglise, saksa ja prantsuse keel. Gümnaasiumiastmes on õpilastel võimalus valida valikaineid ja sellega koostada endale individuaalne reaal- või humanitaarõppesuund.
Viimati muudetud 15.02:2024 14:46
Karen Sukiasyandirekor 53044985
Olga Banahevitš-Grigorjevadirektori asetäitja õppealal 53036014
Svetlana Luneva-Ossipovakooli psühholoog 53091017
Žanna Tukovalogopeed 53026849
Tatjana Romanenkosotsiaalpedagoog 53043783
Ilona Mähhonenhaldusjuht 5123961
Sergei Sumininfojuht 5289991
Aleksandr ZaporožetsIT-tugiisik 53009515
Raissa Freipersonalijuht 53901626
Ljubov Solntsevaraamatukoguhoidja 53612201
Marina Orlovasekretär 53080424
Viimati muudetud 30.04:2024 14:01
Vastuvõtuajad
Vastuvõtt vabadele kohtadele algab 11.06.2024
Katsed
Täpsem info koolilehel https://www.tallinn.ee/est/mhum/tmhg-1.klassi-astumine
1.A
Kohtade arv24
Õppekeelvene
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)inglise

1.E (keelekümblus)
Kohtade arv24
Õppekeeleesti (keelekümblus)
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)inglise

1.K (keelekümblus)
Kohtade arv24
Õppekeeleesti (keelekümblus)
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)inglise
Viimati muudetud 02.02:2022 13:31
Vastuvõtuajad
tööpäeviti 08.00-16.00
Katsed
Katsed: Lisainfo koolilehel https://www.tallinn.ee/est/mhum/tmhg-10.klassi-astumine
10.klass
Kohtade arv40
Õppekeeleesti/vene
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)inglise
Viimati muudetud 02.02:2022 13:34
Lehel kuvatakse 10. juuni seisu. Info on uuesti saadaval alates 2. septembrist.
Klass ÕppekeelLiikÕpilasiKohtade arvVabu kohti
5E5E (kümblus)eesti (keelekümblus)Keelekümblusklass2425On
7A veneTavaklass2526On
7B veneTavaklass2526On
7K7K (kümblus)eesti (keelekümblus)Keelekümblusklass2324On
9A veneTavaklass2627On
10G1eestiTavaklass3440On
11G2eestiTavaklass3740On
12 eestiTavaklass3540On
Viimati muudetud 07.06:2024 21:00
Ligipääs/transportbussid 61,13,10,33, 24, 24A; trollibussid 1,5
Õppetöö vahetused1 vahetus
Võõrkeeledinglise, saksa
HuvitegevusRingid: keraamika, aineringid (matemaatika, võõrkeeled, informaatika, eesti keel, emakeel), tantsuring, muusika, koor, spordiringid
KoostööpartneridSA Innove, Tallinna Ülikool, Mustamäe Laste Loomingu Maja, Allika Lasteaed, Pae Gümnaasium, Tallinna Kunstigümnaasium, Läänemere Gümnaasium
Viimati muudetud 15.02:2024 14:46