Tallinna Südalinna Kool


Registrikood75017627
Tüüpgümnaasium
Omandivormmunitsipaalomand
AadressLiivalaia tn 23
LinnaosaKesklinna linnaosa
Õppekeeleesti
e-post sydalinnakool@sydalinna.edu.ee
Õpilasi492
Poisse  50%
Tüdrukuid  50%
2009. aastal täielikult renoveeritud (uuesti põhjalikumalt remonditud 2018. a. suvel) turvalise ja kaasaegse õpikeskkonnaga kool kesklinna südames. Visioon: Igale õpilasele tagada parim võimetekohane haridus. Missioon: Hea õpikeskkonnaga kool, mis toetab iga lapse arengut. Tallinna Südalinna Kooli põhiväärtused: Oma kooli tunne – meile on oluline hea ja turvaline mikrokliima, mille aluseks on soojad ja inimlikud suhted. Seame ühiseid sihte ja tegutseme üheskoos nende nimel. Kodu ja kooli koostöö – õpetajate ja lapsevanemate koostöös loome lapsele parima arengukeskkonna. Oleme avatud ja toetavad tervele kogukonnale. Aktiivne ja terve eluhoiak – terves kehas on terve vaim, mis on eelduseks elus toimetulekule. Võtame vastutust ja oleme kohusetundlikud. Jääme igas olukorras viisakaks ja väärikaks. Õpihuvi, vaimsus ja loovus – toetame iga õpilase ja õpetaja õpihuvi ning vaimsust. Seame kõrgeid sihte ja väärtustame loomevabadust ning oleme avatud uutele ideedele.
Viimati muudetud 01.02:2019 08:56
VEIKO ROHUNURMdirektor 6180150
MONIKA ELLAKVEREõppealajuhataja 6180152
HINDREK OKSmajandusjuhataja 6180160
JAANUS PAASOJAinfojuht 6180155
MALLE KOPPELhuvijuht 6180154
KERTTU LUTSsekretär 6180151
Viimati muudetud 12.02:2018 13:30
1.A, reaalklass - I kooliastmes toimub lisaks riiklikule õppekavale tutvumine erinevate digivahenditega ja robootika algõpe erinevate (lego)robotite abil.
Kohtade arv24
Õppekeeleesti
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)inglise

1.B, humanitaarklass - I kooliastmes on lisaks riiklikule õppekavale süvendatud inglise keele õpe.
Kohtade arv24
Õppekeeleesti
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)inglise

1.C, tavaklass
Kohtade arv24
Õppekeeleesti
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)inglise
Viimati muudetud 12.02:2018 13:16
Komplekteerimise perioodil ei kuvata vabade kohtade infot. Info on uuesti saadaval alates 1. septembrist.
Klass ÕppekeelÕpilasiKohtade arv
1A1. Aeesti3132
1B1. Beesti3130
2A2. Aeesti2729
2B2. Beesti3028
3A3. Aeesti2424
3B3.Beesti2627
3C eesti2324
4A4. Aeesti3030
4B eesti3030
4V eesti55
5A5. Aeesti2627
5B eesti2424
6A6. Aeesti2928
6B eesti2527
6V eesti35
7A7. Aeesti2527
7B7. Beesti2525
7V eesti14
8A8. Aeesti1824
8B8. Beesti2525
9A9. Aeesti2930
Viimati muudetud 10.04:2019 20:00
Ligipääs/transportBuss nr 3, 16, 47, 39
Õppetöö vahetusedKool töötab ühes vahetuses. Kuni kella 17.00-ni saavad lapsed viibida tasuta kogupäevakoolis.
Võõrkeeledinglise, vene, saksa
HuvitegevusLoovusring, mudilaskoor, poistekoor, ansamblid, solistide ring, kunstiring, pilliõpe (klaver, kitarr, viiul, flööt, ukulele), scrabble/mathable, robootika, korvpall, rahvatants, loodusring jne. Iga päev erinevad kogupäevakooli õhtused tegelused.
KoostööpartneridSA Innove, Pildikompanii OÜ, TLÜ, Tagasi Kooli, Pukinmäen Peruskoulu, Eesti Noorsootöö Keskus, Keskkonnainvesteeringute Keskus, Baltic Restaurants Estonia AS, Tantsuansambel Sõprus, BC STAR, Alustavat Õpetajat Toetav Kool, MTÜ EstYES.
Lahtiste uste päevadReedel, 1. märtsil 2019 kell 09.00–15.00 on võimalus osaleda kogupäevakoolis. Laupäeval, 2. märtsil kell 10.00-14.00 ringkäigud koolimajas (igal täis- ja pooltunnil; viimane algab kell 13.30). Täpsem info ja registreerimine leitav kodulehel.
Viimati muudetud 01.02:2019 08:56