Tallinna Südalinna Kool


Registrikood75017627
Tüüpgümnaasium
Omandivormmunitsipaalomand
AadressLiivalaia tn 23
LinnaosaKesklinna linnaosa
Õppekeeleesti
e-post sydalinnakool@sydalinna.edu.ee
Õpilasi494
Poisse  50%
Tüdrukuid  50%
2009. aastal täielikult renoveeritud turvalise ja kaasaegse õpikeskkonnaga kool kesklinna südames.
Viimati muudetud 12.02:2018 13:34
VEIKO ROHUNURMdirektor 6180150
MONIKA ELLAKVEREõppealajuhataja 6180152
HINDREK OKSmajandusjuhataja 6180160
JAANUS PAASOJAinfojuht 6180155
MALLE KOPPELhuvijuht 6180154
KERTTU LUTSsekretär 6180151
Viimati muudetud 12.02:2018 13:30
1.A, reaalklass - I kooliastmes toimub lisaks riiklikule õppekavale tutvumine erinevate digivahenditega ja robootika algõpe erinevate (lego)robotite abil.
Kohtade arv24
Õppekeeleesti
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)inglise

1.B, humanitaarklass - I kooliastmes on lisaks riiklikule õppekavale süvendatud inglise keele õpe.
Kohtade arv24
Õppekeeleesti
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)inglise

1.C, tavaklass
Kohtade arv24
Õppekeeleesti
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)inglise
Viimati muudetud 12.02:2018 13:16
Klass ÕppekeelÕpilasiKohtade arvVabu kohti
1A1. Aeesti3232Ei ole
1B1. Beesti2930On
2A2. Aeesti2729On
2B2. Beesti3028Ei ole
3A3. Aeesti2424Ei ole
3B3.Beesti2727Ei ole
3C eesti2324On
4A4. Aeesti3030Ei ole
4B eesti2930On
4V eesti55Ei ole
5A5. Aeesti2827Ei ole
5B eesti2424Ei ole
6A6. Aeesti2828Ei ole
6B eesti2627On
6V eesti35On
7A7. Aeesti2627On
7B7. Beesti2525Ei ole
7V eesti14On
8A8. Aeesti1724On
8B8. Beesti2625Ei ole
9A9. Aeesti2930On
Viimati muudetud 03.12:2018 20:00
Ligipääs/transportBuss nr 3, 16, 47, 39
Õppetöö vahetusedKool töötab ühes vahetuses. Kuni kella 17.00-ni saavad lapsed viibida tasuta kogupäevakoolis.
Võõrkeeledinglise, vene, saksa
HuvitegevusLoovusring, mudilaskoor, lastekoor, ansamblid, solistide ring, kunstiring, pilliõpe (klaver, kitarr, viiul, flööt, ukulele), scrabble/mathable, robootika, korvpall, rahvatants jne.
KoostööpartneridSA Innove, Pildikompanii OÜ, Tallinna Ülikool, Tagasi Kooli, Pukinmäen Peruskoulu, Eesti Noorsootöö Keskus, Keskkonnainvesteeringute Keskus, Baltic Restaurants Estonia AS, Tantsuansambel Sõprus, AIESEC, korvkpalliklubi BC STAR, OÜ Orca Swim Club jms.
Lahtiste uste päevadLaupäeval, 3. märtsil kell 10.00 – 15.00. Esmaspäeval, 5. märtsil kell 9.00– 18.00.
Viimati muudetud 12.02:2018 13:34