Karjamaa Põhikool


Registrikood75017314
Tüüppõhikool
Omandivormmunitsipaalomand
AadressKarjamaa tn 1
LinnaosaPõhja-Tallinna linnaosa
Õppekeelvene
e-post karjamaa@karjamaa.tln.edu.ee
Õpilasi356
Poisse  57%
Tüdrukuid  43%
 Endised nimed
1964 - 1998Tallinna 15. Keskkool
2010 - ...Pelguranna Põhikooli ja Karjamaa Gümnaasiumi ümberkorraldamine Karjamaa Gümnaasiumiks
2014 - ...Karjamaa Põhikool
ANNA KRÕLOVAdirektor 6487880, 5139859
OKSANA BEREGOVAsekretär 6487881
LJUBOV BELJAJEVAõppealajuhataja 6487882
TIIT ANDERSONinfojuht 6487884
SVETLANA TŠUTŠELOVAmajandusjuhataja 6487885
NELLI KORŠUNOVAraamatukoguhoidja 6487887
VALENTINA RAISpsühholoog, HEV-koordinaator 6487886
Viimati muudetud 11.09:2017 12:00
Vastuvõtuajad
iga päev 10-13, 14-16
Katsed
ei ole
1A
Kohtade arv24
Õppekeelvene
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)eesti
B-võõrkeel(ed)inglise

1B
Kohtade arv24
Õppekeelvene
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)eesti
B-võõrkeel(ed)inglise

1C
Kohtade arv24
Õppekeelvene
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)eesti
B-võõrkeel(ed)inglise
Viimati muudetud 26.09:2016 10:24
Komplekteerimise perioodil ei kuvata vabade kohtade infot. Info on uuesti saadaval alates 1. septembrist.
Klass ÕppekeelÕpilasiKohtade arv
1A vene2824
1V vene56
2A vene2224
2B vene1924
2V vene56
3A vene2124
3V vene46
 vene11
4A vene2924
4V vene56
5A vene2724
5B vene1512
5V vene66
6A eesti (keelekümblus)2524
6B vene1424
7A eesti (keelekümblus)2124
7B vene1424
7V1 vene46
7V2 vene66
8A eesti (keelekümblus)1724
8B vene1924
8V vene56
9A eesti (keelekümblus)1824
9B eesti (keelekümblus)2224
9V vene46
Viimati muudetud 18.06:2019 20:10
Ligipääs/transportTramm nr 1,2 - Angerja peatus. Bussid nr 3, 26 - Sitsi peatus.
Õppetöö vahetusedüks vahetus
Võõrkeeledeesti, inglise
Huvitegevuskunstistuudio, võrkpall, korvpall, jalgpall, lastekoor, inglise keele ring
KoostööpartneridSaksa Liitvabariigi Mücka linna keskkool
Lahtiste uste päevadei toimu
Viimati muudetud 26.09:2016 11:33