Karjamaa Põhikool


Registrikood75017314
Tüüppõhikool
Omandivormmunitsipaalomand
AadressKarjamaa tn 1
LinnaosaPõhja-Tallinna linnaosa
Õppekeelvene
e-post karjamaa@karjamaa.tln.edu.ee
Õpilasi369
Poisse  59%
Tüdrukuid  41%
 Endised nimed
1964 - 1998Tallinna 15. Keskkool
2010 - ...Pelguranna Põhikooli ja Karjamaa Gümnaasiumi ümberkorraldamine Karjamaa Gümnaasiumiks
2014 - ...Karjamaa Põhikool
ANNA KRÕLOVAdirektor 6487880, 5139859
OKSANA BEREGOVAsekretär 6487881
LJUBOV BELJAJEVAõppealajuhataja 6487882
TIIT ANDERSONinfojuht 6487884
SVETLANA TŠUTŠELOVAmajandusjuhataja 6487885
NELLI KORŠUNOVAraamatukoguhoidja 6487887
VALENTINA RAISpsühholoog, HEV-koordinaator 6487886
Viimati muudetud 11.09:2017 12:00
Klass ÕppekeelÕpilasiKohtade arvVabu kohti
1V vene46On
2V1 vene46On
2V2 vene36On
3A vene2024On
3B vene2024On
4V vene56On
6B vene1624On
6V1 vene56On
7B vene1824On
8A eesti (keelekümblus)1924On
8B vene1724On
8V1 vene56On
8V2 vene56On
9A eesti (keelekümblus)1824On
9B vene2224On
Viimati muudetud 27.03:2020 20:00
Ligipääs/transportTramm nr 1,2 - Angerja peatus. Bussid nr 3, 26 - Sitsi peatus.
Õppetöö vahetusedüks vahetus
Võõrkeeledeesti, inglise
Huvitegevuskunstistuudio, võrkpall, korvpall, jalgpall, lastekoor, inglise keele ring
KoostööpartneridSaksa Liitvabariigi Mücka linna keskkool
Lahtiste uste päevadei toimu
Viimati muudetud 19.12:2019 14:39