Karjamaa Põhikool


Registrikood75017314
Tüüppõhikool
Omandivormmunitsipaalomand
AadressKarjamaa tn 1
LinnaosaPõhja-Tallinna linnaosa
Õppekeelvene
e-post karjamaa@karjamaa.tln.edu.ee
Õpilasi321
Poisse  60%
Tüdrukuid  40%
 Endised nimed
1964 - 1998Tallinna 15. Keskkool
2010 - ...Pelguranna Põhikooli ja Karjamaa Gümnaasiumi ümberkorraldamine Karjamaa Gümnaasiumiks
2014 - ...Karjamaa Põhikool
ANNA KRÕLOVAdirektor 6487880, 5139859
OKSANA BEREGOVAsekretär 6487881
LJUBOV BELJAJEVAõppealajuhataja 6487882
TIIT ANDERSONinfojuht 6487884
SVETLANA TŠUTŠELOVAmajandusjuhataja 6487885
NELLI KORŠUNOVAraamatukoguhoidja 6487887
VALENTINA RAISpsühholoog, HEV-koordinaator 6487886
Viimati muudetud 11.09:2017 12:00
Lehel kuvatakse 10. juuni seisu. Info on uuesti saadaval alates 1. septembrist.
Klass ÕppekeelÕpilasiKohtade arv
1V vene46
2V1 vene46
2V2 vene36
3A vene2024
3B vene2024
4V vene56
6B vene1624
6V1 vene56
7B vene1824
8A eesti (keelekümblus)1924
8B vene1724
8V1 vene56
8V2 vene56
9A eesti (keelekümblus)1824
9B vene2224
Viimati muudetud 09.06:2020 20:07
Ligipääs/transportTramm nr 1,2 - Angerja peatus. Bussid nr 3, 26 - Sitsi peatus.
Õppetöö vahetusedüks vahetus
Võõrkeeledeesti, inglise
Huvitegevuskunstistuudio, võrkpall, korvpall, jalgpall, lastekoor, inglise keele ring
KoostööpartneridSaksa Liitvabariigi Mücka linna keskkool
Lahtiste uste päevadei toimu
Viimati muudetud 19.12:2019 14:39