Karjamaa Põhikool


Registrikood75017314
Tüüppõhikool
Omandivormmunitsipaalomand
AadressKarjamaa tn 1
LinnaosaPõhja-Tallinna linnaosa
Õppekeelvene
e-post karjamaa@karjamaa.tln.edu.ee
Õpilasi354
Poisse  58%
Tüdrukuid  42%
 Endised nimed
1964 - 1998Tallinna 15. Keskkool
2010 - ...Pelguranna Põhikooli ja Karjamaa Gümnaasiumi ümberkorraldamine Karjamaa Gümnaasiumiks
2014 - ...Karjamaa Põhikool
ANNA KRÕLOVAdirektor 6487880, 5139859
OKSANA BEREGOVAsekretär 6487881
LJUBOV BELJAJEVAõppealajuhataja 6487882
TIIT ANDERSONinfojuht 6487884
SVETLANA TŠUTŠELOVAmajandusjuhataja 6487885
NELLI KORŠUNOVAraamatukoguhoidja 6487887
VALENTINA RAISpsühholoog, HEV-koordinaator 6487886
Viimati muudetud 11.09:2017 12:00
Vastuvõtuajad
iga päev 10-13, 14-16
Katsed
ei ole
1A
Kohtade arv24
Õppekeelvene
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)eesti
B-võõrkeel(ed)inglise

1B
Kohtade arv24
Õppekeelvene
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)eesti
B-võõrkeel(ed)inglise

1C
Kohtade arv24
Õppekeelvene
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)eesti
B-võõrkeel(ed)inglise
Viimati muudetud 26.09:2016 10:24
Klass ÕppekeelÕpilasiKohtade arvVabu kohti
1A vene2724Ei ole
1V vene46On
2A vene2224On
2V vene56On
3A vene2124On
3V vene44Ei ole
4A vene2824Ei ole
5A vene2824Ei ole
5B vene1512Ei ole
6A eesti (keelekümblus)2324On
6B vene1424On
7A eesti (keelekümblus)2124On
7B vene1524On
8A eesti (keelekümblus)1724On
8B vene2024On
8V vene46On
9A eesti (keelekümblus)1924On
9B eesti (keelekümblus)2324On
9V vene56On
Viimati muudetud 13.12:2018 20:00
Ligipääs/transportTramm nr 1,2 - Angerja peatus. Bussid nr 3, 26 - Sitsi peatus.
Õppetöö vahetusedüks vahetus
Võõrkeeledeesti, inglise
Huvitegevuskunstistuudio, võrkpall, korvpall, jalgpall, lastekoor, inglise keele ring
KoostööpartneridSaksa Liitvabariigi Mücka linna keskkool
Lahtiste uste päevadei toimu
Viimati muudetud 26.09:2016 11:33