Karjamaa Põhikool


Registrikood75017314
Tüüppõhikool
Omandivormmunitsipaalomand
AadressKarjamaa tn 1
LinnaosaPõhja-Tallinna linnaosa
Õppekeelvene
e-post karjamaa@karjamaa.tln.edu.ee
Õpilasi362
Poisse  59%
Tüdrukuid  41%
 Endised nimed
1964 - 1998Tallinna 15. Keskkool
2010 - ...Pelguranna Põhikooli ja Karjamaa Gümnaasiumi ümberkorraldamine Karjamaa Gümnaasiumiks
2014 - ...Karjamaa Põhikool
ANNA KRÕLOVAdirektor 6487880, 5139859
OKSANA BEREGOVAsekretär 6487881
LJUBOV BELJAJEVAõppealajuhataja 6487882
TIIT ANDERSONinfojuht 6487884
SVETLANA TŠUTŠELOVAmajandusjuhataja 6487885
NELLI KORŠUNOVAraamatukoguhoidja 6487887
VALENTINA RAISpsühholoog, HEV-koordinaator 6487886
Viimati muudetud 11.09:2017 12:00
Vastuvõtuajad
iga päev 10-13, 14-16
Katsed
ei ole
1A
Kohtade arv24
Õppekeelvene
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)eesti
B-võõrkeel(ed)inglise

1B
Kohtade arv24
Õppekeelvene
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)eesti
B-võõrkeel(ed)inglise

1C
Kohtade arv24
Õppekeelvene
Õppetöö vahetushommikune
A-võõrkeel(ed)eesti
B-võõrkeel(ed)inglise
Viimati muudetud 26.09:2016 10:24
Klass ÕppekeelÕpilasiKohtade arvVabu kohti
1A vene3124Ei ole
1V vene36On
2A vene2624Ei ole
2V1 vene46On
2V2 vene56On
3A vene2024On
3B vene2024On
3V vene76Ei ole
4A vene2124On
4V vene56On
 vene11Ei ole
5A vene2824Ei ole
5V vene66Ei ole
6A eesti (keelekümblus)2824Ei ole
6B vene1624On
6V1 vene56On
6V2 vene56On
7A eesti (keelekümblus)2524Ei ole
7B vene1524On
8A eesti (keelekümblus)2124On
8B vene1524On
8V1 vene56On
8V2 vene56On
9A eesti (keelekümblus)1824On
9B vene2124On
9V vene66Ei ole
Viimati muudetud 19.10:2019 20:00
Ligipääs/transportTramm nr 1,2 - Angerja peatus. Bussid nr 3, 26 - Sitsi peatus.
Õppetöö vahetusedüks vahetus
Võõrkeeledeesti, inglise
Huvitegevuskunstistuudio, võrkpall, korvpall, jalgpall, lastekoor, inglise keele ring
KoostööpartneridSaksa Liitvabariigi Mücka linna keskkool
Lahtiste uste päevadei toimu
Viimati muudetud 26.09:2016 11:33